Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Firma Daikin to ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji systemów klimatyzacyjnych przeznaczonych dla przemysłu, działalności komercyjnej i strefy prywatnej – wyrafinowanych pod względem technicznym i spełniających najwyższe kryteria jakościowe. Unikalne połączenie zaawansowanej technologii, wieloletniego doświadczenia na rynku i bezkonkurencyjnej niezawodności sprawiają, że urządzenia DAIKIN cieszą się wysokim uznaniem wśród specjalistów i profesjonalistów z branży klimatyzacyjnej i chłodniczej na całym świecie. Firma posiada swoje filie w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Belgii, Grecji, Portugalii, Polsce, Środkowej Europie, Południowej Afryce, oraz sieć niezależnych dystrybutorów w całej Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie oraz biura w Moskwie i Dubaju.

Klimatyzatory firmy FUJITSU znane są i sprzedawane w Polsce od 1997 roku. Obecnie FUJITSU posiada drugą pozycję w Polsce pod względem ilości sprzedanych klimatyzatorów. Urządzenia FUJITSU cenione są przez użytkowników za ich bezawaryjność, cichą pracę i estetyczny wygląd. Urządzenia klimatyzacyjne koncernu są przeznaczone do mieszkań, biur, urzędów, restauracji oraz pomieszczeń w których potrzebna jest stała komfortowa temperatura. Klimatyzatory marki FUJITSU są najwyższej jakości urządzeniami, zapewniającymi komfort przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach. Priorytetem koncernu jest oferowanie rozwiązań charakteryzujących się oszczędnością, trwałością i niezawodnością. Bogata oferta urządzeń skierowana jest do zastosowania w mieszkaniach, domach a także w dużych obiektach mieszkalnych i biurowych. Systemy klimatyzacji FUJITSU dają gwarancję czystego, zdrowego powietrza przez cały rok. Latem urządzenia FUJITSU tworzą w pomieszczeniu przyjemny chłód, zimą upragnione ciepło. Stworzenie w pomieszczeniu odpowiedniego klimatu gwarantuje komfort i dobre samopoczucie wszystkich przebywających w nim osób. Atutem urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU jest automatyka która jest odpowiedzialna za utrzymanie komfortowej temperatury pomieszczeń w których żyjemy na co dzień.

Firma McQuay jest jednym ze światowych liderów specjalizujących się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń służących do wentylacji i kontroli klimatu. Firma powstała z połączenia kilku firm odnoszących sukcesy na rynkach międzynarodowych m.in. takich jak Remington, Singer, American, Air Filter, Perfex, American Furnace Company, Westinghouse, Herman Nelson Company. Nazwa McQuay po raz pierwszy pojawiła się w Minneapolis, w Stanach Zjednoczonych w 1933 roku. W tym czasie firma dostarczała i serwisowała urządzenia grzewcze i wentylacyjne i produkowała grzejniki i wężownice wymienników ciepła. Dzisiaj McQuay International jest firmą, której można zaufać. Prezentuje szeroką gamę produktów z ponad dwunastoma fabrykami na trzech kontynentach, w Ameryce Północnej, Europie i Azji. McQuay posiada 2.2 miliony stóp kwadratowych powierzchni produkcyjnych przeznaczonych do wytwarzania urządzeń najwyższej klasy w przemyśle klimatyzacyjnym. W McQuay zostało zatrudnionych ponad 5.000 pracowników aby tworzyć i śledzić trendy rynku. Ogromna liczba partnerów, agentów i dystrybutorów jest gotowa odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klientów w każdym miejscu na świecie. McQuay International oferuje szereg produktów branży HVAC dla celów komercyjnych i przemysłowych również na potrzeby rynku polskiego. Cały oferowany typoszereg urządzeń produkowany jest w naszych zakładach zlokalizowanych na terenie Azji i Stanów Zjednoczonych. Dzięki doświadczeniu naszych doradców techniczno-handlowych możecie Państwo otrzymać optymalnie dobrane urządzenia dla wszystkich obiektów tj. dom, biuro, hotel, przemysł. Ekipa naszych inżynierów stale pogłębia wiedzę merytoryczną, aby sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku i oczekiwaniom naszych klientów w zakresie doradztwa i implementacji nowoczesnych rozwiązań.

Założona w 1958 roku firma LG Electronics Inc. (LG) to czołowy światowy producent oferujący nowatorskie technologie w dziedzinie urządzeń elektronicznych powszechnego użytku, sprzętu AGD oraz komunikacji mobilnej. Firma zatrudnia ponad 82 tysiące osób w ponad 110 oddziałach, w tym w 81 filiach na całym świecie.
LG składa się z czterech głównych jednostek organizacyjnych: komunikacji mobilnej, urządzeń cyfrowych, wyświetlaczy cyfrowych i mediów cyfrowych. W 2007 roku obroty firmy osiągnęły poziom 44 mld USD*. LG ma pozycję czołowego na świecie producenta telefonów CDMA/GSM, klimatyzatorów powietrza, ładowanych od przodu pralek automatycznych, urządzeń pamięci optycznej, odtwarzaczy DVD, telewizorów z płaskim ekranem oraz systemów kina domowego.
Działania firmy LG są ukierunkowane na rozszerzenie obecności marki LG w świecie oraz umocnienie rozwoju przynoszącego zyski. Firma LG Electronics będzie w szczególności koncentrować się na wypracowaniu zyskownego, trwałego rozwoju w sektorach komunikacji mobilnej oraz wyświetlaczy cyfrowych w celu umocnienia pozycji lidera w branży informatycznej. Jednocześnie zamierza zwiększyć swój udział w rynku w sektorach AGD i mediów cyfrowych.

Japoński koncern Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. należy do czołówki firm proponujących niestandardowe, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie niemal we wszystkich dziedzinach techniki. Urządzenia klimatyzacyjne MHI to również symbol japońskiej niezawodności, najwyższej jakości i dbałości o środowisko.

Wygodną i bezpieczną egzystencję przyszłych pokoleń oraz dziedzictwo w postaci czystego środowiska naturalnego mają zapewnić misje wdrażane przez MHI:

  • energia,
  • transport i bezpieczeństwo,
  • środowisko naturalne i społeczeństwo,
  • przemysł.


Misje te MHI realizuje od początku istnienia, tzn. od roku 1884 (powstanie państwowej stoczni w Nagasaki). Bazując na ponad 100 letnich doświadczeniach, MHI produkuje i dostarcza produkty i usługi o imponująco szerokim zakresie, wliczając budowę statków, hutnictwo, elektrociepłownie, klimatyzatory, maszyny przemysłowe, statki powietrzne i kosmiczne oraz wiele innych. Obecnie koncern posiada 8 głównych biur (zlokalizowanych w Japonii), 6 ośrodków badawczo-rozwojowych, 9 fabryk oraz 6 zamorskich biur na całym świecie, i zatrudnia ponad 33.500 pracowników. Sprzedaż koncernu (dane z 2005r) to blisko 2600 miliardów yenów.

Część MHI związana z klimatyzacją reprezentowana jest w Europie przez biuro Mitsubishi Heavy Industries Europe, Ltd. (MHIE) z siedzibą w Londynie. Europejski magazyn urządzeń klimatyzacyjnych znajduje się w Rotterdamie.

Jeżeli masz do nas pytania:
Adres email:
biuro@klimaserwis.eu
Telefon:
501-010-885
501-136-847


 

więcej...