Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Doświadczenie, jakość, ciągłe poszukiwanie nowych i lepszych rozwiązań - to krótka charakterystyka firmy Frascold, która nieprzerwanie od ponad 70 lat jest bardzo znanym i cenionym producentem sprężarek i agregatów chłodniczych. Jest jednym z liderów tej branży, ciągle rozwijającym i poszerzającym zakres produktów. Firma produkuje swoje urządzenia w północnej części Włoch w miejscowości Rescaldina w zakładach o powierzchni ponad 30.000 m².
W pełni zautomatyzowane linie produkcyjne sprężarek, w których roboty i obrabiarki sterowane numerycznie wytwarzają gotowe podzespoły z najwyższą dokładnością, praktycznie wyeliminowały ludzki błąd co odzwierciedla bardzo znikoma ilość reklamacji.
Dzisiejszy poziom produkcji firmy wartości ponad 40 mln. Є to: 70 000 szt. sprężarek semihermetycznych 2 000 szt. sprężarek śrubowych 9 000 szt. agregatów chłodniczych
Frascold eksportuje 75% swojej produkcji na rynki całego Świata. W 2006 roku produkcja Frascolda obejmowała: 80 modeli sprężarek semihermetycznych od 4-240 m³/h 34 modele sprężarek śrubowych od 120-360m³/h 118 modeli różnego typu agregatów chłodniczych
Produkty Frascolda posiadają świadectwa jakości i są bardzo cenione i uznawane przez wielu czołowych producentów urządzeń chłodniczych - jest to potwierdzone stosownymi certyfikatami. Stosunek ceny urządzeń Frascolda do ich jakości stawia tą firmę w roli niekwestionowanego lidera tej branży.

Bock Kältemaschinen GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym, zarządzanym przez Wolfgang Etter, Heinrich Reuss i Udo Klaußner.
Firma jest producentem sprężarek i agregatów skraplających do chłodniczych urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Bock jest znany w świecie z najwyższej jakości produktów, które są stosowane wyłącznie w sektorach handlu i przemysłu. W przypadku zastosowań stacjonarnych, przykłady można znaleźć we wszystkich dziedzinach chłodniczych, takich jak supermarkety, hurtownie, piekarnie, przemysł mięsny czy mleczarski, itd.

Korporacja COPELAND jest największym na świecie producentem sprężarek do systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych
Przez ponad 80 lat firma COPELAND wprowadziła na rynek innowacyjną technologię, poczynając od pierwszych sprężarek pół-hermetycznych i hermetycznych w latach 1940-tych i 1950-tych aż po wysokowydajne sprężarki DISCUS i sprężarki do urządzeń klimatyzacyjnych w latach 1980-tych i 1990-tych.

Firma Copeland, zdecydowany lider w technologii sprężarek rotacyjnych, zrewolucjonizowała tę dziedzinę przemysłu za sprawą sprężarek spiralnych z ich niezrównaną wydajnością i niezawodnością. O czołowej pozycji firmy Copeland świadczy przeszło 20 milionów sprężarek zainstalowanych na całym świecie.
Wyrazem reakcji na potrzeby rynku i kontynuacji swojej wiodącej roli jest wprowadzenie przez Copeland zoptymalizowanych sprężarek chłodniczych spiralnych i dostosowanie wszystkich produktów do pracy na ekologicznych czynnikach chłodniczych HFC.
W przyszłości ośrodki produkcyjne i inżynieryjne firmy Copeland na całym świecie będą nadal w czołówce zakładów wprowadzających innowacyjne produkty i metody technologiczne oraz zapewniających rozwiązania dla wszystkich rodzajów systemów i zastosowań.
Niniejsza strona zawiera przegląd asortymentu wyrobów firmy Copeland oraz opcji i stanowi odniesienie dla projektantów, klientów i użytkowników. Copeland oferuje najszerszy dostępny obecnie na rynku asortyment wyrobów, zapewniając rozwiązania praktycznie dla wszystkich wymagań w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji.
Firma Copeland posiada 24 zakłady produkcyjne i dziesiątki biur handlowych na całym świecie, oferuje prawdziwie światową sieć dla producentów, konsultantów, instalatorów i użytkowników końcowych układów chłodniczych i klimatyzacyjnych na całym świecie.

Jeżeli masz do nas pytania:
Adres email:
biuro@klimaserwis.eu
Telefon:
501-010-885
501-136-847


 

więcej...