Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Marka Systemair reprezentuje standardowe typy urządzeń wentylacyjnych szerokiego zastosowania m.in: różnego typu wentylatory, nawiewniki, centrale wentylacyjne.
Systemair w skrócie:

  • Systemair jest spółką notowaną na NASDAQ OMX Stockholm (Mid Cap) od października 2007 roku.
  • W roku firnansowym 2009/2010 wynik sprzedaży Grupy przekroczył kwotę 3.2 billiona koron szwedzkich
  • Firmę założył w roku 1974 Gerald Engström - CEO
  • Siedziba Firmy oraz główny zakład produkcyjny mieści się w Skinnskatteberg
  • Działamy w 39 krajach w Europie, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, Azji, Afryce i Australii.
  • W skład Grupy wchodzi 60 firm zatrudniających 2300 pracowników
  • 14 fabryk o łącznej powierzchni 190 000 m² .
Urządzenia Systemair należą do wentylacji komfortowej oraz wentylacji zabepieczającej.
  • Wentylacja komfortowa to przede wszystkim wentylatory, centrale wentylacyjne,urządzenia do dystrybucji powietrza, kurtyny powietrzne,oraz urządzenia grzewcze
  • Wentylacja zabepieczająca to głównie wentylatory oddymiające i przeciwwybuchowe oraz wentylacja garaży oraz tuneli.

Firma Rosenberg Ventilatoren GmbH powstała w 1981 roku uruchamiając produkcję nowoczesnych silników elektrycznych z wirującą obudową. Wkrótce stała się wiodącym dostawcą urządzeń dla przemysłu wentylacyjnego i klimatyzacyjnego na świecie. Jej siedziba oraz główny zakład produkcyjny znajdują się w miejscowości Künzelsau-Gaisbach w południowych Niemczech. Roczna produkcja wentylatorów wynosi obecnie ok. 120 000 sztuk. Udział eksportu w całkowitym obrocie firmy stanowi 60%. Rosenberg Ventilatoren GmbH zatrudnia ok. 900 pracowników na całym świecie. W ciągu ostatnich 20 lat Grupa Rosenberg powiększyła się o dalszych 6 zakładów: we Francji, Włoszech, Węgrzech, Czechach oraz Niemczech (Waldmünchen i Glaubitz). Firma posiada własne filie i przedstawicielstwa w wielu krajach świata.
 Rosenberg pragnie dostarczać klientom produkty na najwyższym poziomie.
 Zmodernizowane stanowiska badawcze, komputerowo sterowana produkcja oraz wykwalifikowana kadra pracownicza zapewniają wysoką jakość produktów. Jednocześnie firma Rosenberg dba o ochronę środowiska naturalnego tak, aby zminimalizować szkodliwe oddziaływanie procesów produkcyjnych.
 Własna produkcja większości komponentów, począwszy od silników z wirującą obudową poprzez wentylatory i elementy sterujące aż do kompletnych central wentylacyjno-klimatyzacyjnych, uniezależnia od innych dostawców i równocześnie pozwala na szybkie i dokładne dostosowanie rozwiązań konstrukcyjnych do indywidualnych potrzeb klienta. 
Duże doświadczenie oraz wiedza dotycząca projektowania i produkcji urządzeń wentylacyjnych znalazło potwierdzenie w otrzymaniu certyfikatów zgodności DIN EN ISO 9001 oraz certyfikatu jakości RAL-RLT.

 VTS Group jest wiodącym producentem w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.
  Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii tworzone i wdrażane są innowacyjne rozwiązania dla dowolnych obiektów przemysłowych, placówek handlowych i hoteli. Już od 20 lat firma dostarcza doskonałą atmosferę ludziom w 20 krajach świata. VTS Group jest międzynarodową firmą z europejskimi korzeniami i tradycjami niezawodnej jakości. Uważnie przyglądają się rynkowi i szybko reagują na jego zmiany. Dzięki temu mogą zapewnić naszym Klientom najlepsze rozwiązania, idealnie dopasowane do ich potrzeb. 

VTS jako producent  

Korzystając z najnowszych rozwiązań w dziedzinie łączenia procesów produkcyjnych i logistycznych, VTS Group stworzyła globalny, zintegrowany system produkcyjno-logistyczny. Firma nie posiada własnych zakładów produkcyjnych, jednak nadal jest producentem i będzie nim w przyszłości. Innowacyjność modelu VTS Group polega na przeniesieniu produkcji do Centrów Produkcyjno-Logistycznych, gdzie całość procesu produkcyjnego odbywa się zgodnie z patentami, procedurami i nowoczesnymi standardami VTS Group. Ponadto wszystkie komponenty i półfabrykaty, które dostarczane są do Centrów Produkcyjno-Logistycznych, są przygotowywane wg patentów i standardów VTS Group. System ten daje Firmie możliwość dostawy produktów niemal do każdego miejsca na świecie.

Firma JUWENT Szymański, Nowakowski, Janik Spółka Jawna to od wielu lat wiodący na polskim rynku  urządzeń do klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania.
Wyroby charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi oraz niezawodnością działania w każdych warunkach.
Dzięki temu produkowane przez JUWENT Sp. J. urządzenia cieszą się coraz większą popularnością. Produkty firmy obecne są w biurach, miejscach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, magazynowych, sklepach - dzięki swojej funkcjonalności znajdują coraz więcej nowych zastosowań.
 Firma Juwent Sp. J. jest laureatem wielu prestiżowych nagród zarówno krajowych jak i zagranicznych. Są to między innymi I nagroda "Białostockiego Żubra", wyróżnienie na Targach Szczecińskich czy I nagroda na targach Bud-Expo Jesień 95.
Stale podnosi swoje kwalifikacje by oferować nowoczesne i konkurencyjne produkty. Wielu firmom coraz trudniej nadążyć za dynamicznym rozwojem rynku i jego potrzebami,  rozwiązania JUWENT nie tylko potrafią temu sprostać ale w wielu przypadkach wyznaczają trendy rynku.

Jeżeli masz do nas pytania:
Adres email:
biuro@klimaserwis.eu
Telefon:
501-010-885
501-136-847


 

więcej...