Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Click here to download Adobe Flash Player for proper displaying of this page...

Założona w 1958 roku firma LG Electronics Inc. (LG) to czołowy światowy producent oferujący nowatorskie technologie w dziedzinie urządzeń elektronicznych powszechnego użytku, sprzętu AGD oraz komunikacji mobilnej. Firma zatrudnia ponad 82 tysiące osób w ponad 110 oddziałach, w tym w 81 filiach na całym świecie.
LG składa się z czterech głównych jednostek organizacyjnych: komunikacji mobilnej, urządzeń cyfrowych, wyświetlaczy cyfrowych i mediów cyfrowych. W 2007 roku obroty firmy osiągnęły poziom 44 mld USD*. LG ma pozycję czołowego na świecie producenta telefonów CDMA/GSM, klimatyzatorów powietrza, ładowanych od przodu pralek automatycznych, urządzeń pamięci optycznej, odtwarzaczy DVD, telewizorów z płaskim ekranem oraz systemów kina domowego.
Działania firmy LG są ukierunkowane na rozszerzenie obecności marki LG w świecie oraz umocnienie rozwoju przynoszącego zyski. Firma LG Electronics będzie w szczególności koncentrować się na wypracowaniu zyskownego, trwałego rozwoju w sektorach komunikacji mobilnej oraz wyświetlaczy cyfrowych w celu umocnienia pozycji lidera w branży informatycznej. Jednocześnie zamierza zwiększyć swój udział w rynku w sektorach AGD i mediów cyfrowych.

Jeżeli masz do nas pytania:
Adres email:
biuro@klimaserwis.eu
Telefon:
501-010-885
501-136-847


 

więcej...